Teraz już nie masz wymówki! Już dziś zacznij zmieniać z nami swoje życie!

Naszą ofertę kierujemy również do osób stosujących wymagające diety, na przykład zmagających się z chorobami autoimmunizacyjnymi. Oferujemy również catering bezglutenowy.

Jedyne E w naszej diecie to Ekologiczne pudełka

Stosujemy ekologiczne, biodegradowalne pudełka, które są całkowicie bezpieczne i wykonane z naturalnych surowców.

Odkryj razem z nami, że zdrowe odżywianie to najlepsza droga do szczęścia!

Poczuj się świetnie w swoim ciele – codziennie ciesz się zdrowymi, zbilansowanymi posiłkami, bez spędzania długich godzin w kuchni! Poznaj opracowaną z Małgosią Rozenek dietę.

Jak działa nasz catering?

 https://mrmfood.pl/wp-content/uploads/2019/07/lunch-box.svg

Wybierasz dietę

Sprawdź naszą szeroką ofertę i wybierz dietę odpowiadającą Twoim potrzebom fizycznym i stylowi życia. Masz w czym wybierać, a jak nie to zadzwoń do nas i pomożemy skomponować dietę dla Ciebie. Pamiętaj, że im dłużej jesteś z nami tym mniej płacisz!

 https://mrmfood.pl/wp-content/uploads/2019/07/fried.svg

Przygotowujemy ją dla Ciebie

Nasze menu jest przygotowywane przez gotowy na wyzwania profesjonalny zespół, który jest całym sercem zaangażowany w swoją pracę. Dbamy nie tylko o smak potraw, ale również o najwyższej jakości produkty oraz wygląd posiłków w pudełku.

 https://mrmfood.pl/wp-content/uploads/2019/07/003-recycling-1.svg

Dbamy o środowisko

Wiemy jakim problemem jest dziś zanieczyszczenie środowiska i coraz więcej największych firm na świecie rezygnuje ze szkodliwego plastiku w swoich firmach. My również przyłączamy się do nich i nasze pudełka są w 100% biodegradowalne i zdrowe dla organizmu!

 https://mrmfood.pl/wp-content/uploads/2019/07/srodowisko.svg

Masz czas dla siebie

Ile oddałabyś za wolną godzinę dziennie? Dajemy Ci ją w gratisie z dietą, dzięki niej mając pewność, że zdrowo się odżywiasz, nie musisz myśleć o zakupach, gotowaniu i staniu w kuchni całymi godzinami. Poświęć ten czas dla siebie lub swoich bliskich. Walcz o siebie każdego dnia!

Wybierz dietę dla siebie

Dieta Optimal

Program ten jest przeznaczony dla osób, które chcą jeść zdrowo i smacznie z uwzględnieniem najwyższej jakości produktów

Dieta Wege

Dieta wegetariańska powstała dla ludzi którzy nie jadają mięsa i ryb nie tylko ze względów ideologicznych, ale również zdrowotnych.

Dieta Sport

Dieta o podwyższonej zawartości białka zwierzęcego lub roślinnego. Idealna dla osób trenujących intensywnie, których celem jest zbudowanie masy mięśniowej.

Dieta Detox

Detoxy to jedna z najskuteczniejszych form oczyszczania organizmu w walce o lepsze samopoczucie i zgrabną sylwetkę.

Special Diet

W diecie Beauty wzbogaconej o witaminy, które pięknie wpływają nie tylko na naszą cerę ale również na nasze jelita.

Dlaczego MRM Food?

Podstawą zdrowia jest przemyślana dieta. Odkryj razem z nami, że zdrowy tryb życia to najlepsza inwestycja w życiu i najlepsza droga do szczęścia. To dzięki zdrowemu odżywianiu poprawisz kondycję i wydolność organizmu, zadbasz o lepszą pracę mózgu oraz układu pokarmowego, dlatego tak ważny jest dla nas dobór odpowiednich i najwyższej jakości składników.

W kuchni MRM Food używamy tylko naturalnych produktów od lokalnych dostawców. Sami wypiekamy chleb, przygotowujemy dressingi, wywary do sosów oraz buliony warzywne do zup. Mięso jest bez antybiotyków i hormonów, a produkty mleczne w niektórych dietach możesz wykluczyć. Pomyśleliśmy tutaj szczególnie o wegetarianach. Małgosia Rozenek Majdan nie je od dłuższego czasu mięsa i to za jej inicjatywą stworzyliśmy diety wege bez laktozy, glutenu czy nawet dietę sport opartą o białka roślinne i ryby. Tego nie znajdziesz nigdzie indziej

Sprawdź gdzie dostarczamy

@mrm_food_catering_dietetyczny