Diety

Wszystkie nasze programy żywieniowe tworzymy z troską o najwyższą jakość produktów. Naszym priorytetem jest dostarczanie diet bogatych w zdrowe, odżywcze składniki, doskonałe dla Twojego zdrowia i samopoczucia oraz zapewniające wysoki poziom energii na cały dzień.

Dieta Detox

Dieta Detox

Dieta Detox

Detoxy to jedna z najskuteczniejszych form oczyszczania organizmu w walce o lepsze samopoczucie i zgrabną sylwetkę. Niestety życie w ciągłym biegu, stres, sięganie po niezdrowe przekąski wpływają bardzo negatywnie na samopoczucie nawet najmłodszych osób. Odpowiedzią jest post dr Dąbrowskiej – catering. Dieta Detox oferuje gotowe, smaczne posiłki zgodne z popularną formą oczyszczania organizmu.

Dlaczego warto wybrać tą dietę?

Zaczynają się problemy trawienne, już niemowlaki zaczynają mieć nietolerancje pokarmowe, alergie a jeszcze całkiem niedawno nie było tego problemu. 
Głównymi objawami zanieczyszczenia organizmu są ciągłe uczucie zmęczenia, brak energii, obniżenie odporności pogorszenie stanu skóry i włosów.

Dietę sokową powinno się stosować maksymalnie 5 dni należy te dni wykorzystać na regeneracje organizmu, wyciszenie się, najlepiej zrezygnować z treningu i zamiast tego pójść na spacer.

Dieta sokowa w szybkim tempie pozwala zrzucić zbędne kilogramy, bo w przeciągu 5 dni nawet od 2 do 5 kg. Wspomaga procesy metaboliczne, dzięki czemu organizm lepiej sobie radzi z trawieniem późniejszych posiłków.

Post leczniczy DR DĄBROWSKIEJ to nisko kaloryczna kuracja warzywno – owocowa oczyszczająca organizm i lecząca określone przypadłości i choroby cywilizacyjne oraz przywrócenie jego równowagi wewnętrznej.
Pierwszym etapem jest lecznicza głodówka, która trwa kilka, kilkanaście, a jeśli jest taka potrzeba, nawet kilkadziesiąt dni. Drugim etapem jest zdrowa dieta, której bazę stanowią produkty nisko przetworzone. Wybierając nasz catering, dieta Dąbrowskiej nie wymaga od Ciebie mozolnego wyciskania soków czy dbania o to, by samodzielnie przygotowywane posiłki posiadały odpowiednią kaloryczność.

Podczas kuracji spożywane są nisko skrobiowe warzywa i owoce, dzięki czemu uruchomione zostają mechanizmy samoleczące. Następuje przerwanie tzw. żywienia zewnętrznego i włączenie odżywiania wewnętrznego, które eliminuje nagromadzone w organizmie złogów, regeneruje i przywraca homeostazę, czyli zdrowie.

Efekty?

Wzmocnienie ogólnej kondycji, więcej energii, polepszenie jakości snu, odmłodzenie, poprawa pamięci, kojarzenia, nastroju – to najbardziej odczuwalne efekty diety dr Dąbrowskiej. Po jej zakończeniu powinny lepiej działać najważniejsze układy organizmu: immunologiczny, nerwowy oraz hormonalny.